בואו להיות חלק מהפרויקט הבא של ישראל

מכירת קרקעות

אנשים רבים תוהים מה יוכלו לעשות עם הכסף שהצליחו לחסוך במשך תקופה ארוכה, האם להשקיעו במניות, בחברה מסוימת או שמא לעשות את הבחירה הרווחית יותר ולהשקיע אותו ברכישת קרקע ממנה ניתן יהיה להפיק את מירב התועלת הכלכלית? אין ספק כי עומדות בפניכם כעת אפשרויות רבות ומגוונות, כך שבמידה ורכישת קרקע מעניינת אתכם, המשיכו לקרוא וגלו עוד אודות התהליך אשר אתם עתידים לעבור.

מה כדאי לבדוק לפני רכישת קרקע?

בכדי לבצע את העסקה המשתלמת ביותר, מומלץ לפנות אל חברות אשר עוסקות בתחום הנדל"ן באופן מקצועי ויוכלו להעמיד לבחירתכם קרקעות לרכישה, זאת בין אם אתם מעוניינים לבצע את ההשקעה בעצמכם או על ידי שילוב של משקיעים יחידים. על מנת לבצע את העסקה המשתלמת ביותר, חשוב לבחון ולבדוק מספק פרמטרים משמעותיים שיעניקו לכם את האפשרות שבביצוע העסקה המשתלמת, הבטוחה ונטולת הסיכונים.

  • בשלב הראשון, יהיה עליכם לבחור את סוג הקרקע בה אתם מעוניינים להשקיע, זאת בין אם מדובר על קרקע חקלאית אשר מותרת אך ורק לשימוש חקלאי או קרקע תב"ע, אשר בעלת תקנות והנחיות ברורות ומדויקות שמגדירות את אופן הבנייה המותרת באותו השטח.
  • מבחינה משפטית, בדיקת זהות הבעלים של הנכס הינה משמעותית ותבטיח כי אתם אכן מנהלים את המשא ומתן מול האנשים הנכונים בגין רכישת הקרקע.
  • נקודה נוספת אשר חייבת בדיקה תהיה ווידוא כי לא קיים שיעבוד או עיקול על הנכס. על מנת לבצע את הבדיקה בצורה המקצועית ביותר, מומלץ להיעזר בשירותיו של עורך דין אשר מתמחה בדיני מקרקעין ויעניק לכם את הליווי הדרוש בכל שלב לאורך הדרך.
  • בדיקה חשובה נוספת תהיה בחינה של סטטוס הקרקע ברשויות המקומיות. כך ניתן יהיה לברר את התוכניות העתידיות שהרשויות מייעדות לשטח המדובר ולקבל את ההחלטה האם רכישת הקרקע תהיה אכן משתלמת.

על מנת לוודא כי אתם אכן עומדים בפני העסקה המשתלמת ביותר בעבורכם, פנו מראש לחברת AM נדל"ן ותוכלו ליהנות מסיוע בכל שלב של התהליך. זאת החל מהבחירה בקרקע המתאים לכם, התנהלות מול כל הגורמים הרלוונטיים ועד למימוש ההשקעה.

REG – קבוצת הנדל"ן ישראל 9547*

אנו פה בשבילך | בואו להשקיע בעתיד

אתם מוזמנים גם לחייג אלינו: חייגו 9547*

בואו להיות חלק מקבוצת הנדל"ן הבאה של ישראל

אתם מוזמנים גם לחייג אלינו: חייגו 9547*

שיווק לעסקים באינטרנט שיווק לעסקים באינטרנט